×

Ontmoet Buro International

Over Buro International

Wij zijn Buro International. Wij zorgen ervoor dat een kantoor meer dan alleen een plaats is om te werken, maar zetten ook in op beleving. Wij denken, spreken en ademen kantoren. Met meer dan 35 jaar ervaring in de kantoorinrichting, talloze referenties en een gespecialiseerd team, staan onze mensen klaar om uw project van A tot Z te begeleiden. Buiten ons magazijn en showroom in Tielt kan u steeds terecht in een van onze vestigingen in Maldegem of Sint-Niklaas.

Onze Visie: Insights for offices

Bij Buro International staan we voor kwalitatief kantoormeubilair in elke prijscategorie, van high-end tot budgetvriendelijk. Onze adviseurs gidsen u richting de meest gepaste kantooroplossing met een professionele en persoonlijke aanpak. Bovendien staat service bij ons centraal. Wij doen er alles aan om ervoor te zorgen dat iedereen een aangename, ergonomische werkplek ter beschikking heeft, in welke (tele)werkomgeving dan ook.

Onze missie: a good place to work is a good place to do business

Wij proberen te zorgen voor een performante ruimte waar het steeds fijn en aangenaam werken is. Een goede werkplek zien wij als een investering, mensen moeten de mogelijkheid hebben om altijd het beste van zichzelf te kunnen geven. Een kantoorruimte moet mensen stimuleren en inspireren. Daarom houden wij een duurzame visie in ons achterhoofd, die rekening houdt met alle functies van een efficiënt kantoor. Naast meubilair en maatwerk zetten wij ook in op technologische oplossingen: van configuratie tot een gepersonaliseerde mini webshop voor uw telewerkers. Alles is mogelijk bij ons, u kiest voor een specialist ter zake.                     

Jeroen Van den Bossche

CEO
 

jeroen@burointernational.be

0473/37.00.58

Sylvie Naessens

COO
 

sylvie@burointernational.be

0477/51.78.67

Sabine Vertriest

Administrative Department / Accounting

sabine@burointernational.be

051/40.44.11

Ludwig Ysebaert

Project Manager
 

ludwig@burointernational.be

0473/96.87.98

Bert Van Robays

Project Manager Mondial 
 

bert@burointernational.be

0485/31.49.26

Birgit Lowyck

Project Manager
 

birgit@burointernational.be

0495/27.98.21 

Freek Roels

Project Advisor / Interior Architect
 

freek@burointernational.be

0484/21.43.55

Seppe Verbeke

Digital Coordinator   
  

seppe@burointernational.be

0484/80.24.99

Isabelle Van Hecke

Administrative Coördinator    

isabelle@burointernational.be

051/40.44.11

Jolien Vande Walle

Administrative Department / Logistics

jolien@burointernational.be

051/40.44.11

Geert Marreel

Warehouse Manager

magazijn@burointernational.be
0485/52.80.13

Shannen Debie

Administrative Department / Sales Support

shannen@burointernational.be

051/40.44.11 

Sanne Litaer

Administrative Department / Invoicing

sanne@burointernational.be

051/40.44.11